PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=847757}
4,7 40 949
ocen
4,7 10 1 40949
3,9 26
ocen krytyków
Dziewczyny z Dubaju®
powrót do forum filmu Dziewczyny z Dubaju®

W skrócie. Najpierw Emi daje każdemu, potem nie daje nikomu, bo jest tak ważna, że niech inne to robią a ona sobie zgarnia procent. Samowi nie daje, Bartkowi też nie daje. Ale potem i tak daje Samowi, tej samej nocy oczywiście Bartkowi przyjmując oświadczyny. Dziecko wiadomo, ze Sama, bo jakżeby inaczej. W momencie urodzenia film mógłby się już skończyć i wcale by mu to nie zaszkodziło.
"Dziewczyny z Dubaju" mają jakoś odstraszać przed takimi wyjazdami? Nie odniosłam wrażenia, że ten film chce mi coś przekazać czy ostrzec.

ocenił(a) film na 5
adelitas

No, może nie ma w nim takiej wyraźnej przestrogi, ale dwie bohaterki skończyły niezbyt dobrze, czy to jest zachęta?

ocenił(a) film na 2
Monik79

Na własne życzenie.
Scena samobójstwa zrobiona na siłę by się ładnie komponowało z seksem w wodzie.
Wszystko robiły z własnej woli, i dla kasy przekraczały swoje granice. Jedziesz, bawisz się, czasem komuś dasz, jeszcze z zachwytem, bo przecież wszyscy tacy młodzi i przystojni; i dostajesz za to kasę. Jedna miała słabą psychikę, ale jednak taki film jest zachęta dla młodych dziewczyn.

ocenił(a) film na 5
adelitas

Mnie jakoś zniechęcił, ci faceci tam byli obleśni, poza jednym może.

ocenił(a) film na 6
Monik79

Zgadzam się ze ten film może być zachęta dla młodych dziewczyn spragnionych takiego życia

ocenił(a) film na 5
ocenił(a) film na 5
adelitas

Oto, co autor książki myśli o tym filmie. Większość tych szejków to nie byli młodzi, przystojni faceci. Podobno w filmie to wygląda inaczej, przez co może zachęcać dziewczyny do takiej "kariery".

https://kultura.onet.pl/film/recenzje/dziewczyny-z-dubaju-autor-ksiazki-o-filmie -sadowskiej-komercja-zabila-fakty/n1pqeqz

ocenił(a) film na 7
kinomanpl

to chyba główny problem, że za dużo księcia a za mało wąsatych grubasów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones