PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=847757}
4,7 40 960
ocen
4,7 10 1 40960
3,9 26
ocen krytyków
Dziewczyny z Dubaju®
powrót do forum filmu Dziewczyny z Dubaju®

Nie trzeba nawet tego oglądać by wiedzieć,że to totalna ściema.Same arabskie przystojniaki i to całujące ich w rękę.Ha,ha,ha.... Dla arabów większą wartość prezentuje dobry wielbłąd niż te panienki.No i powiedzcie która ''ambitna'' dziewczyna jak to stoi w opisie pakuje się w zorganizowaną prostytucję ? Widać po trailerze,że film będzie kompletnie oderwany od rzeczywistości i nikt czegokolwiek złego w tym procederze nie będzie widział.Mówienie takich rzeczy jak,że to jest ''Miłosna przygoda'' to skrajny przykład zakłamania, obłudy oraz hipokryzji.

lotus377

Jeszcze szkodliwe społecznie bo młode głupie dziewczyny będą się wzorować i będą też chciały być ambitne i poznać egzotyczną miłość. A rzeczywistość to upodlenie, narkotyki i inny syf.

fanPanaR10

Podobnie jak "Galerianki", miał być przestrogą, a stał się wzorem :D

fanPanaR10

I można skończyć jak Magda w Egipcie.

ocenił(a) film na 7
lotus377

Wczoraj Doda wrzuciła nowy trailer i widać, że to historia ze szczęśliwym zakończeniem nie będzie.

ocenił(a) film na 5
xagrafkax

Tam happy endu nie ma, nikogo to nie zachęci do takowych wyjazdów, mam przynajmniej nadzieję.

lotus377

Ooo tak! Chciałem napisać taki komentarz ale mnie ubiegłeś. Całkowicie się zgadzam! Tworzenie szkodliwego kina, korzystającego z prostych schematów dla mało rozwiniętego widza. Jeszcze przyklaskując, że rozkładanie nóżek za pieniądze to całkowicie normalna sprawa... Widać niestety, że społeczeństwo niszczeje na przestrzeni ostatnich kilku lat...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones