PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=80}
7,3 231 603
oceny
7,3 10 1 231603
6,3 21
ocen krytyków
Kiler ów 2 óch
powrót do forum filmu Kiler-ów 2-óch

Willa w Piasecznie.

ocenił(a) film na 9

Bardzo intryguje mnie różowy dworek "użyty" w filmie jak i w "Tygrysach Europy". Znajduje się na Redutowej 64. Ciekawi mnie historia tego domu, po internecie krążą różne tajemnicze historie, że ukrywano tam świadka koronnego, popełniono morderstwo albo, że dom należał do mafii. Ciężko znaleźć jakiekolwiek informacje. Może ktoś coś wie i mógłby mi napisać na priv? ;)

voler1

Chata należała do polskiego biznesmena Ryszarda Opary, a wszystkie te zaczytane historyjki to bajania internetowych pisarzy. Występ tej nieruchomości w produkcjach telewizyjnych zbiega się w czasie z kłopotami finansowymi w jakie popadł Elektrim, którego ważnym udziałowcem był Opara. Willa pewnie zmieniła właściciela na pokrycie zobowiązań Elektrimu, bardzo możliwe, że właścicielem jest teraz skarb państwa.

ocenił(a) film na 9
fidelxxx

Dzięki ;) Nawet jest ta informacja na profilu Opary na wikipedii.

użytkownik usunięty
voler1

Właśnie szukałem informacji o tej willi! :D

A wiecie coś o tej willi Siary?

ocenił(a) film na 9

Różowa willa gra dwie role - rezydencja Prezydenta (zewnątrz) i chata Siary (wewnątrz). Zewnętrznie dom Siary w obu częściach "gra" inny budynek, o którym nic nie wiem ;)

użytkownik usunięty
voler1

Rozumiem, w następnym roku muszę się wybrać do Piaseczna. :D

Interesujesz się innymi serialowymi domkami?

ocenił(a) film na 9

Ten jest jedyny. Lubię lata 90-te w PL, ogólnie stylówkę tych lat, auta na czarnych tablicach, mafię pruszkowską i różne symbole bogactwa tego okresu, tak jak właśnie ta okazała chata. Stąd mnie tak zainteresowała :)

użytkownik usunięty
voler1

A orientuje się ktoś, w jakim budynku (sądzę, że jest to jakaś warszawska galeria) była scena, kiedy Cezary Pazura przebrane za pracownika pizzerii "Kiler Pizza" (było to w pierwszej części :D) wchodzi po chyba granitowach schodach do siedziby Lipskiego? W drugiej części te schody również się pojawiają, z tym, że Młode Wilki jadą ruchomymi schodami z Kilerem w walizce. Te schody wciąż gdzieś mi migają w filmach itd. Te same można również zobaczyć w teledysku T. love - Jest super od pierwszej minuty ( https://www.youtube.com/watch?v=kfH1hxvAN30#t=59 ).

Proszę o pomoc! :D

ocenił(a) film na 9

Jeśli dobrze pamiętam to Galeria Mokotów, ale to musiałby jakiś warszawiak potwierdzić :)

użytkownik usunięty
voler1

Gdzieś właśnie czytałem, że to jest Mokotowska galeria, ale nie mogłem na zdjęciach znaleźć takiego wejścia i schodów. Może przebudowali?

ocenił(a) film na 9

Jak masz pod ręką film to zobacz, bo chyba przed tymi schodami była taka mata/plakat na podłodze z mapką galerii albo nazwą czy coś.

użytkownik usunięty
voler1

Z tego co można wyczytać, to jest napisane tylko "Galeria Handlowa".
http://zapodaj.net/31255923544c8.png.html

ocenił(a) film na 9

W Kilerze w napisach na "specjalnych podziękowaniach" jest Galeria "PIĘKNA" W-wa ;) Może to to.

ocenił(a) film na 9
voler1

W dwójce nie sprawdzę czy jest to samo podane bo się napisy urywają :/

użytkownik usunięty
voler1

Raczej nie, nie ma takiej galerii.
Przed chwilą znalazłem adres filmowego mieszkania Kilera i Ewki. :D

użytkownik usunięty

Ta "galeria", to biurowiec Ilmet. Dodałem to jako ciekawostkę. :)

Ten sam w którym kręcono "tygrysy"

Nie mogłaby to nawet być Galeria Mokotów gdyż otwarta została ona dopiero w 2000 roku czyli rok przed premierą. Sorry, że odkopuję;)

ocenił(a) film na 7
voler1

Pewna influencerka na Instagramie chwali się, że w domu jej rodziców nagrywany był Killer, kilka razy pokazywała dom na zdjęciach ;) Zajrzyjcie na profil mamaginekolog

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones