Jakub Gierszał

8,2
27 602 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jakub Gierszał

Gierszał w filmie
Najpiękniejsze baśnie braci Grimm:: Diabeł z trzema złotymi włosami

nemesis123

Właśnie to oglądam i tak myślałam, że to chyba on. Aż musiałam tutaj wejść i się upewnić... :D

FakePersonality

tak, to on, wymieniony był w czołówce, ktoś powinien dodać to do jego filmografii (2013)

nemesis123

Ja właśnie nie oglądałam tego od początku, trafiłam na to przypadkiem i takie zaskoczenie :)

nemesis123

A ja jak głupia omijałam - pisało jak byk w programie że leci - bo mnie te ekranizacje baśni rozwalają, takie słabe z reguły że żal dupę ściska...
Chyba trza nadrobić zaległości.

nemesis123

Teraz leci na tvp1 - Moralność pani Dulskiej. Też z Gierszałem.

nemesis123

Tak, oglądałem to i wypowiedziałem się na stronie tego filmu. Tylko dziwne, że przede mną nikt tego nie skomentował, i że na Filmwebie jest podany tylko oryginalny, niemiecki tytuł, bez tłumaczenia na polski.

Gdy na początku filmu oglądałem napisy, byłem pozytywnie zaskoczony, że nasz aktor trafił do obsady niemieckiego filmu i co więcej, dostał główną rolę. Jakoś nie kojarzę, żeby w 2013 w telewizji o tym wspominali, w jakichś serwisach informacyjnych jak Teleexpress, Fakty, Wiadomości. Chyba że coś mnie ominęło.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones