Jan Englert

Jan Aleksander Englert

7,9
32 200 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jan Englert

Wolę popatrzeć/zaznaczam widziałem wszystkich wymienionych w komentarzu/ w Teatrze na geniuszy teatru Gajosa, prof. Fronczewskiego, Trelę, Pokorę, Seweryna czy Pszoniaka albo Kamasa. W Teatrze widać duze braki u Englerta co nie znaczy ,że nie ma doświadczenia ale nie zawsze to idzie w parze. Polecam TEATR -sami oceńcie.

PANKRACY_fw

Przyznam, że Englert nie ziębi ani nie grzeje jak oglądam go w filmie. Z tej ligi zdecydowanie bardziej cenię ww Fronczewskiego choćby. Poza tym Englert drażni swoim nastawieniem do kina, do rozrywki i przy tym jest obłudnikiem co mnie mierzi. Jak ktoś może mówić o tym jak to jest się przedstawicielem wysokiej kultury skoro bierze się rolę w filmach typu Lejdis? Czemu nie można wprost powiedzieć "dobrze zapłacili, a ja jestem aktorem i to lubię"? Za to go nie lubię, bo to jest niestety nadal pogląd wielu artystów w Polsce, że oni prezentują jakiś wysoki poziom i będą szukać drugiego dna w kupie żeby tylko nie przyznać się, że też chcą zwyczajnie sporo zarobić.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones