Jan Englert

Jan Aleksander Englert

7,9
32 187 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jan Englert
Jimmy

Z takim talentem...ma prawo.

Berith7777

Ja nie zauważyłam u niego takiego zjawiska.

goslawa25

To raczej odpowiedz do załozyciela tematu,który pewnie z nim przebywa na codzień skoro tak twierdzi-bo ja równiez tego niezauwayłem np. w wywiadach.A nawet jesli to co ma to do rzeczy jeśli chodzi o aktorstwo i jeszcze ocena 1/10-bez komentarza.

Berith7777

Sorki, tak to oczywiście było do założyciela tematu. Nie zwracam na to uwagi.

Berith7777

Kiedyś, gdy go spytali, jaki jest jego ulubiony aktor, odpowiedział: "Jest nas kilku", ale to raczej był żart.

Berith7777

Ano ma...

Berith7777

Talentem, ale do czego...? Bo chyba nie myślisz o talencie aktorskim.

lisoszakal

Widziałes jakikolwiek film z nim?Bądz serial?Np. jeden z odcinków "Zmienników" pt."Safari".

Berith7777

Aktor Rawicz jedzie taksą do Krakowa, kupuje sztangę Marlboro przed przejazdem, jest zmiana czasowa, wymieniają koło u wulkanizatora Dębickiego...itp. Kruca fuks. Widziałem wszystkie odcinki Zmienników, Tulipana, Alternatyw, Klossa, Ballady o Januszku...po 100 razy :-) A co do Englerta... Nie trafia do mnie specjalnie i już to kiedyś pisałem. Po prostu Englert gra Englerta, ale......chciałbym się mylić ;-)

lisoszakal

Ok-skoro tak uważasz.Pozdrawiam.

Berith7777

ma prawo i bardzo dobrze je stosuje. On należy do tzw. uczniów starej szkoły lecz nie do samej starej szkoły. Nie dorównuje on np. Antoniemu Pieczce, Władysławowi Hańczy,
Bronisławowi Pawlikowi, Leonowi Niemczykowi czy Wacławowi Kowalskiemu. On się właśnie uczył gry aktorskiej od ich pokolenia. Obecnie jest dyr. artystycznym Teatru Narodowego, zasłużenie choć wg mnie Janusz Gajos powinien nim zostać.

Jako aktor, Englert jest bardzo dobry i on jest takim polskim Alem Pacino, który przeważnie gra role, w których jest sobą ale skoro gra je świetnie, a akurat scenariusz do roli pasuje do osobowości Englerta to nic złego w wybraniu najodpowiedniejszego aktora do roli.

Tak, ma prawo mieć wysokie mniemanie o sobie.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones