Jan Englert

Jan Aleksander Englert

7,9
32 120 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jan Englert
grzegorz_

a tu się zdziwisz Englert to sympatyczny człowiek, pisałam do niego by mi przysłał zdjęcie z autografem i po miesiącu dostałam aż taki zaufany w sobie nie jest, tylko mądry.

kinomanka_13

Poznałem go osobiście ... uwierz mi ,że miły to on nie jest ... .

grzegorz_

aha, chyba że tak ale nie zawsze człowieka ocenia się po pozorach, dla mnie nie ważne czy aktor/aktorka/piosenkarz/piosenkarka są mili czy nie mili ja ich poprostu lubię za twórczość i za to jacy oni są też. Ale mądry to on jest gdyby nie on nie wiedziałabym co to jest aktorstwo i na czym ono polega, mam jedną rzecz z nim wspólną to że zawdzięcza swoim nauczycielom którzy go uczyli, tak jak ja.

kinomanka_13

a gdzie go widziałeś ? Bo ja też chciałam go osobiście spotkać , a nie udało mi się więc dlatego napisałam do niego list z prośbą o zdjęcie z autografem.

kinomanka_13

kinomanko kochana dasz mi adres na który pisałas do Pana Jana?

radomir_niewiadomski

Teatr narodowy plac teatralny 00-077 warszawa tylko musisz dolaczyc zdjecie bo englertt nie ma zdjecia. Jak bedziesz chcial do kogos z aktorow namiar to chetnievci podam zapytasz sie czy mam namar a jak bede miec to ci wtedy podam.

grzegorz_

Zgadzam się. Aktor słaby, wykreowany przez media.

grzegorz_

Nie zgodze sie z Toba. Spotkalismy z rodzina Pana Englerta kilka lat temu w knajpie w Sopocie. Siedlismy na przeciw jego stolika i caly czas zabawial moja mlodsza corke. Porozmawialismy z nim nieco dluzej, nie bylo w nim chocby kawalka nieuprzejmosci nie mowiac o tym, zeby byl zadufany. Na koniec uscisnelismy sobie dlonie. Takze nie wiem skad te nieprzychylne uwagi. Moze mial gorszy dzien/

grzegorz_

Tez słyszałem,ze prywatnie to Hu,jęk z niego,ale aktor dobry

grzegorz_

Gdyby był taki zadufany w sobie to by nie zagrał takiej postaci jak w Zmiennikach (odcinek Safari) - gdzie sam się z siebie naśmiewa. Musiał mieć trochę dystansu do siebie żeby to zrobić.
Tak poza tym ani wielki z niego aktor ani słaby - ale dla mnie generalnie na plus.

grzegorz_

Syndrom Jerzego Stuhra - słabiuteńki przeciętniak i zawsze w każdej roli taki sam. Englert zawsze gra Englerta, zawsze taka sama ironiczna, głupio-mądra, cyniczna, bezczelna facjata, bez względu na to kogo by zagrał. No ale za to mniemanie o sobie i megalomania (nieuzasadniona!!) to... Uaaa, panie. W porównaniu z naprawdę dobrymi aktorami to facet jest żałosny. Ogólnie groteskowa postać :-)

lisoszakal

To ten @@@ co zniszczył nie jednej kobiecie życie. uważa kobiety za rzeczy.

grzegorz_

Englert aktorem jest genialnym, a czy zadufany, nie wiem, bo nie miałam przyjemności spotkać pana Jana... No, ale jako aktor wyśmienity, a jako mężczyzna przystojny. Na przykład w serialu "Kolumbowie". "Piłkarski poker", "Dom", "Akcja pod Arsenałem" stworzył wspaniałe role, którzy nie pamięta Mundka z serialu Dom. Oczywiście każdy ma swoje zdanie, ale jeśli jest on słabym aktorem, to ja jestem Matka Teresa z Kalkuty. Pozdrawiam:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones