Jan Englert

Jan Aleksander Englert

7,9
32 187 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jan Englert

kidys aktorka i aktor pracowali glosem, cialem.Malo urodziwi potrafili zagrac amantow ,potrafili
spiewac , tanczyc.Ale pan rektor wprowadzil modernizacje naboru na amerykanska
modle."Piekne"
glupie panienki jak z playboya i goscie kretyni bez warunkow glosowych.

astronomobcy

Nie wiem kto poszedł czyim śladem, ale z tego co zaobserwowałam, we wszystkich uczelniach teatralnych dzieje się dokładnie to samo...
I potem mamy takie Marty Żmudy Trzebiatowskie. Rozdają indeksy byle komu. Nawet w Bytomiu!!! To jest absurd.

niemamzycia

że trzebiatowskiej dali indeks to jeszcze pół biedy ale że PWST krakowskie dało takiej Zielinskiej nie tyle indeks co mozliwośc dostania sie czy tez karolakowi , Glince , i wielu wielu innym to az ręce opadaja.Tym bardziej że jest masa osób o mega nieprzeciętnym talencie a usuwani sa juz w przedbiegach zdając do szkół teatralnych ot cały obiektywizm tych szkół.

maciekb80

Ech... Dokładnie. Aż się sobie doleję.

niemamzycia

zgadzam się z astronomobcy nie wiem co to będzie jak zabraknie Pieczki, Englerta, Pyrkosza,Lipowskiej, Janowskiej, Kaczora i wielu innych starszych aktorów i aktorek sami celebryci pozostaną.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones