Jan Englert

Jan Aleksander Englert

7,9
32 187 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jan Englert

on jest podniecający!!!!

użytkownik usunięty

gdybym miala wiecej lat niz mam z pewnoscia bym sie na niego rzucila,jest przystojny na miare georga clooney'a!!!!!,uwielbiam go,poza tym urodzil sie w tym samym dniu co ja!!!!

Czy to juz mozna nazywc mala obsesja :)??

szyszunia007

Chyba można. Ale coś w tym jest. Ja się chyba po prostu zgadzam z autorką komentarza :P

Podobnie Go odbieram :o) . Zawsze mi się podobał. Pociągający mężczyzna, ma to coś...

Corderosa

A ja słyszalem, ze facet jest BI...!!!

nie_ma_mnie_2

trudno. to nic nie zmienia.

pzdr. prowokatorze xD

szuwarcia

Eee...no, Z pola Raxa, co Ty mi tutaj imputujesz, hmm??? Nie jestem żadnym protektorem, prowokatorem, propagatorem, tudzież PROKURATOREM;-))))))))))))

Więc bez takich, Ok-ey???;-)))


A...NAJPRAWDZIWSZĄ-prawdą jest, iż Janek Englert egzystuję w społeczeństwie wg. motta "Żeby życie miało smaczek, raz dziewczynka; raz chłopaczek" ;-)))))))))))))



Dobranoc!!!

nie_ma_mnie_2

A kim jesteś? =)

szuwarcia

A "proponujesz" coś malutka, że pytasz?!?!??? ;-))))))))))))))))))))


nie_ma_mnie_2

1. Nic.
2. Nie malutka.
3. Tak sobie pytam.

szuwarcia

Konstruktywne wypowiedzi, zawsze mile widziane;-))))



1.A, może jednak...hmm???;-)))
2.Ok-ey!!! Skarbie może być??? ;-)))
3.Tak sobie piszę((odpowiadam))

nie_ma_mnie_2

1. Sens wypowiedzi miał być "Skoro nie jesteś prowoatorem, to kim?" Zastosowałam skrót myślowy. Przepraszam.
2. Nie.

szuwarcia

Cze...

Długo mnie tutaj nie było, ponieważ pan Janek Englert złożył mi niemoralną((jednoznaczną)) propozycję...

No i co, ja teraz bidny mam zrobić...hmm??? Help Me!!! Please!!!

nie_ma_mnie_2

Ja bym się zgodziła..

szuwarcia

Do niczego nie doszło! Jachu chciał mnie wziąść na żywca i być mą "dominą" - To zboczeniec jeden, no;-) Spierdzieliłem mu, bo mnie przeraził!;-) Facet jest narwany i tyle...!


Pozdro((ja tu tak, tylko z "odskocczni")) ;-))

s3nior

!!!!.....!!!

nie_ma_mnie_2

ta rozmowa robi się coraz bardziej żałosna.
do widzenia!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones